Ви є тут

Зверніть увагу

14 Липень 2016 - 9:55

                Шановні  жителі району!

         Будьте обережні під час відпочинку на воді!

   З початку року на водоймах області потонуло 28 громадян, у тому числі одна дитина. Протягом останнього тижня зареєстровано 7 трагічних випадків загибелі людей на воді. Всі випадки трапились на стихійних пляжах, у місцях, не визначених для масового відпочинку.

   Пам’ятайте, що безпечний відпочинок на водоймах допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях – купатися краще там, де є рятувальні служби. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.

   Не купйтесь у незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; не пірнайте з берега, гірки, дерева.

   Слідкуйте під час відпочинку за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана, не дозволяйте їм плавати на човнах чи надувних матрацах без нагляду дорослих.

Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків. До плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів.

   Не запливайте за буйки! У таких випадках можливі травми шийного відділу хребта з пошкодженням спинного мозку.

   Будьте дуже обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!

                                                                                                            Прес-служба МНС