Ви є тут

Зверніть увагу

06 Грудень 2016 - 11:24

Транспортні засоби зі зміненими номерами кузовів : інформація листопада 

За 11 місяців 2016 року в сервісних центрах МВС у Волинській області виявлено 41 транспортний засіб з  підробленим номером кузова або двигуна.

У листопаді таких авто зафіксовано 4.

Для прикладу, 15 листопада до сервісного центру МВС 0742 у Ковелі звернувся громадянин, який проживає у смт Турійськ, з наміром оформлення договору купівлі-продажу належного йому автомобіля марки AUDI 100. Однак, при проведенні експертного дослідження зазначеного транспортного засобу було встановлено що номер кузова авто перебитий кустарним способом.

Через тиждень, 22 листопада, виявлено ознаки зміни маркувального позначення номера кузова транспортного засобу марки RENAULR TRAFIC, з приводу реєстрації якого до сервісного центру МВС 0741 звернувся лучанин.

У кожному з випадків працівниками сервісних центрів МВС здійснено виклики слідчо-оперативної групи відповідного місцевого відділу поліції ГУНП МВС у Волинській області.  Документи та автомобілі передано на майданчики тимчасового утримання ТЗ.

Ми нагадуємо, що в подібних ситуаціях може опинитися кожен, хто придбав транспортний засіб, попередньо не звернувшись до сервісних центрів МВС. Відтак перед купівлею радимо переконатись у надійності обраного авто, зокрема справжності усіх необхідних номерних елементів. 

З повагою Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області