Ви є тут

Земля учасникам АТО

15 Вересень 2016 - 14:13

                                          Про наявні резерви земельних ділянок для учасників АТО


 

Відділ Держгеокадастру у Камінь-Каширському районі Волинської області продовжує вести роботу спрямовану на забезпечення військовослужбовців – учасників АТО земельними ділянками для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, особистого селянського господарства, індивідуального дачного будівництва.

Зокрема, у Відділі Держгеокадастру у Камінь-Каширському районі з земель державної власності для ведення особистого селянського господарства за учасниками АТО та родинами загиблих у ході воєнних дій зарезервовано 196,8228 га земель. З них – 26,3320 га земельних ділянок передані у власність.

З земель комунальної власності для ведення особистого селянського господарства, садівництва, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за учасниками АТО та родинами загиблих у ході воєнних дій зарезервовано 655,8000 га. З них для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд 6,5 га земельних ділянок передані у власність.

Виготовленням землевпорядної документації для учасників АТО та родин загиблих у ході воєнних дій займаються такі підприємці як: Білевич О.С., Мельник В.В. та ДП «Центр державного земельного кадастру» Волинська регіональна філія Камінь-Каширський районний виробничий відділ.

Надання земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих у ході воєнних дій – пріоритетний напрямок роботи працівників Відділу Держгеокадастру у Камінь-Каширському районі. Заяви від громадян приймаються постійно, документи опрацьовуються у найкоротші терміни.

Довідка: 

Учасники АТО, зацікавлені в одержанні земельних ділянок у власність, подають до органу виконавчої влади або місцевого самоврядування такі документи:

- клопотання довільної форми (у ньому визначається розміри та цільове призначення ділянки);

- додаток: графічні матеріали, в яких зазначається бажане місце розташування ділянки;

- документ, що підтверджує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо);

– належним чином завірені копія 1, 2, 11 сторінок паспорту громадянина України («згідно з оригіналом, дата і підпис особи, що завіряла копію паспорту);

- належним чином  завірена копія ідентифікаційного коду фізичної особи – платника податку.

Залежно від цільового призначення земельної ділянки документи подаються в різні установи. Так, для ведення особистого селянського господарства чи садівництва потрібно звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області. Якщо ж учасник АТО хоче мати землю для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, то документи подаються до органів місцевого самоврядування (сільські, селищні, міські ради). Для отримання земельної ділянки для дачного будівництва – до районної державної адміністрації.


 


 

Світлана Сус

начальник Відділу Держгеокадастру

у Камінь-Каширському районі