Ви є тут

Земельні ділянки для атовців

31 Травень 2016 - 9:12

Шановні жителі району

Звертаємо вашу увагу на те що в даний час реально   виділити земельну  діляноку  учасникам антитерористичної операції . Цей процес здійснюється на підставі ст. 118 Земельного кодексу України.

Для волинських бійців зарезервовано 5086 га земель державної та комунальної власності, з них 3267 га – землі державної власності сільськогосподарського призначення. Зокрема, у нашому  Камінь-Каширському районі зарезервовано 770 га земель державної та комунальної власності, з них 108 га – землі державної власності сільськогосподарського призначення.

Також повідомляємо, що  учасники АТО, які вирішили отримати землю на території будь-якої області України, можуть ознайомитися з переліком вільних ділянок на сайтах територіальних органів Держгеокадастру.

Для отримання земельної ділянки у власність необхідно звернутись із клопотанням до відповідного органу місцевого самоврядування (якщо земельна ділянка в межах населеного пункту) та до Головного управління Держгеокадастру в області (землі с/г призначення державної власності; якщо земельна ділянка за межами населеного пункту відповідно).

 Детальнішу інформацію з покроковою схемою дій для допомоги учасникам АТО в отриманні земельних ділянок можна отримати на сайті Відділу Держгеокадастру в Камінь-Каширському районі (http://kaminzem.ho.ua) в розділі «Інформування», або на сайті Держгеокадастру в розділі «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей».

 Відділ Держгеокадастру в Камінь-Каширському районі