Ви є тут

Заслужена перемога

21 Липень 2016 - 11:16

Як повідомили ЗМІ  у  фіналі Всеукраїнського фестивалю «Козацькі Розваги – 2016» у Чернігові, який традиційно проводиться серед обласних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», призові місця взяли і волинські богатирі.

 Фестиваль організували Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Міністерство молоді та спорту України.

 На святі зібралися величі духу і здоров’я 12 команд силачів-аматорів із різних куточків України. Програма заходу складалась із 4 конкурсів – «Чумаки», «Колода», «Козацька засіка» та «Козацька вдача», а також організатори заходу передбачили екскурсію для учасників фестивалю.

 Цьогоріч успішно представила Волинський обласний центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» команда богатирів-переможців обласного фестивалю «Козацькі розваги» Віктор Кушнір та Олександр Сидорчук з селища Маневичі, які вибороли на Всеукраїнському фестивалі друге місце, - повідомили в обласному центрі «Спорт для всіх».

 Третє місце посіла команда з Харківської області, а переможцями цьогорічного фестивалю стала команда із Закарпатської області.

 Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації щиро вітають наших богатирів та представника команди, директора Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергія Панасюка з перемогою та бажають міцного здоров’я й подальших успіхів.