Ви є тут

З турботою про наших дітей

07 Червень 2016 - 8:53

                       З турботою про наших дітей

Ми розповідали  в одній із передач районного радіо про угоду , яка діє на Камінь-Каширщині і і укладена вона   між районною державною адміністрацією, батьками-вихователями та прийомними батьками .  Таким чином в районі  вироблена  чітка взаємодія влади і  батьків  у справі виховання , задоволення потреб і вирішення проблем тих діток, що залишилися без рідних тата і мами.

Про те, як ця угода діє,  яку користь передусім вона  приносить  дітям  розповідалося на недавній апаратній нараді в Камінь-Каширській райдержадміністрації.  З інформаціями  виступали начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Степан Сидорчук і директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анатолій Філюк.

За їхніми словами, на території району функціонує 10 прийомних сімей (1 – с. Бузаки, 2 – с. Черче, 7 – с. Раків Ліс), в яких виховуються 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

– Прийомні батьки приділяють значну увагу здоров’ю дітей, вихованню, розвитку їх талантів та здібностей, – зазначив Степан Степанович. – Для прийомних вихованців створені належні побутові умови для того, аби вони почували себе затишно і комфортно.

Керівники цих  двох служб,  які опікаються дітками,  окреслили основні напрямки роботи фахівців з цими з малечою та сім’ями взагалі , а також акцентували на проблемних питаннях, які виникають у процесі виховання дітей у прийомних сім’ях.

Ця угода продовжує діяти і до цієї теми ми будемо повертатися неодноразово.