Ви є тут

З професійним святом, шановні лісівники!

15 Вересень 2016 - 9:26

                Шановні лісівники Камінь-Каширського краю!

День працівника лісу — не лише професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у

самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу. Один з класиків писав «Слово героя поета у порівнянні з заслугами лісівників блідне, скромна праця лісівників створює  щастя наступних поколінь».

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.  Щиро  бажаємо ,  щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє.  Щиро зичимо  благополуччя,  щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля.  Всім святкового настрою, удачі, достатку і здоров'я.

Цьогоріч  відзнаками районної влади удостоєні кращі представники цієї галузі.  Зокрема-Борох Ігор-інженер з охорони та захисту лісу ДП «Камінь-Каширське лісове господарство»,  Анатолій Бащук-лісничий Клітицького лісництва.

Мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів.