Ви є тут

З днем енергетика

22 Грудень 2016 - 9:47

22 грудня – День енергетика в Україні


 

22 грудня своє професійне свято відзначають енергетики. День енергетика в Україні святкують у найбільш короткий світловий день року, що можна вважати досить символічним, зважаючи на роль працівників сфери енергопостачання в сучасному суспільстві.

Робота енергетиків полягає в забезпеченні одного з найважливіших благ цивілізації — тепла і світла. Завдяки їхній щоденній праці в наших будинках, школах, лікарнях та дитячих садках створені умови для комфортного перебування. Історія появи цього свята сягає своїм корінням в 60-і роки минулого століття, коли був започаткований День енергетика СРСР. Його призначили на 22 грудня на честь ухвалення в 1920 році Державного плану електрифікації Московії.

З 1980 року День енергетика СРСР відзначали у третю неділю грудня, тому багато організацій цієї галузі за звичкою відзначають своє професійне свято саме цього дня.

День енергетика в Україні відзначається разом із іншими країнами колишнього Радянського Союзу: Московією, Вірменією, Білорусією, Киргизстаном. Сьогодні вже стала обов’язковою згадка в привітанні співробітників енергетичної галузі про екологічно чисті джерела енергії.

Вагомий внесок в загальнодержавну справу надання  енергопостачання  в місті  і селах району  надає і камінь-каширські енергетики.  Урочисті збори з нагоди професійного свята відбулися сьогодні в Камінь-Каширській філії ПАТ "Волиньобленерго".

Цьогоріч подякою районної ради нагороджено Тетяну Приймак- бухгалтера виробничої дільниці Камінь-Каширської філії ПАТ «Волиньобленерго».  Щиро вітаємо!