Ви є тут

Вернісаж творчих особистостей

19 Травень 2016 - 11:55На це свято приходить завжди багато гостей.

Адже тут  можна  стати свідком справжнього  вернісажу творчих особистостей , бо  під час проведення свята вшановуються  інтелектуально обдаровані діти  нашого  району та педагогічна  майстерність  наших педагогів.  Це щорічне свято відбулося днями  в Камінь-Каширській  ЗОШ №2.

Аби підсумувати   здобутки 2015-2016-го навчального року зібралися вчителі, учні, батьки. На урочистість було запрошено   голову  районної ради Віктора Суса, першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Михаліка, секретаря міської ради Наталії Бащук.

Посадовці привітали та подякували юним науковцям, переможцям всеукраїнських та обласних конкурсів і предметних олімпіад за їх визначну інтелектуальну працю, а педагогам і батькам – за відчутний вклад у загальнодержавну справу навчання та виховання підростаючого покоління.  Кращих  з кращих представників учнівської когорти були нагороджені грамотами та сертифікатами на отримання іменних стипендій голови райдержадміністрації, голів районної, міської рад. Педагоги та директори шкіл також отримали нагороди.

Під час свого виступу начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Пась зазначив, що такі зустрічі педагогічного, батьківського, учнівського колективів із представниками районної влади мають дуже важливе значення.

До поважної аудиторії звернулася й голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки Людмила Кузьмич, висловивши вдячність винуватцям святкового дійства за результативну роботу та підвищення авторитету Камінь-Каширщини на регіональному та державному рівнях.