Ви є тут

У мирі процвітай , Україно

10 Червень 2016 - 14:54 

Саме  таку величну назву має збірка патріотичних віршів,   яку було сьогодні презентовано  в актовій залі ЗОШ –гімназії №2 міста Каменя- Каширського.  В рамках відзначення 25 річниці незалежності  України освітяни району провели творчий  фестиваль, де і представили громадськості  цю збірку,  до якої ввійшли твори  педагогічних  працівників  написані  нещодавно.

На презентацію було запрошено голову райдержадміністрації  Валерія Дунайчука, голову районної ради Віктора Суса,  начальника відділу освіти та науки району  Віктора Пася ,  директорів освітянських закладів та дошкільних установ, голів профспілкових комітетів. На фестивалі було відзначено кращих педагогів Камінь-Каширщини, нагороджено грамотами.

Очільники району привітали освітян із значною подією , побажали  щонайкращих гараздів в житті.  З вітальним словом до присутніх звернулася також  голова профспілки працівників освіти Людмила Кузьмич.

Збірку «У мирі процвітай Україно» було видано за сприяння районної влади та депутатів обласної ради Леоніда Стефановича та Анатолія Буська.