Ви є тут

Світлана Сус -"Погоджуючи проекти землеустрою"

16 Вересень 2016 - 8:30

Зверніть увагу 

 

                        Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру», якою затверджено Тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Відповідно до зазначеної вище постанови КМУ, для погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки особа, яка відповідно до вимог ст. 26 Закону України «Про землеустрій» є розробником проекту землеустрою, подає до територіального органу Держгеокадастру за місцем розташування земельної ділянки оригінал проекту землеустрою у паперовому та електронному вигляді.

Необхідно особливу увагу звернути на вимоги стосовно виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в електронному вигляді (п. 4 Тимчасового порядку) 

                                                                                                       С.Сус, начальник відділу Держгеокадастру   у Камінь-Каширському районі