Ви є тут

Сучасне освітлення в Черче буде

02 Листопад 2016 - 10:24

Як повідомили редакцію радіомовлення,  сьогодні в селі Черче  відбудеться  важлива   подія .   Тут  буде  вирішуватися , хто впроваджуватиме в життя   і хто буде безпосереднім виконавцем  робіт по   вуличному  освітленні.   2 листопада тут проводиться тендер  "Реконструкція вуличного освітленняв селі Черче з використанням відновлювальних джерел енергії (енергії сонця). Інноваційні енергоефективні заходи"

Отож не секрет, що нині  енергозберігаючі технології  здатні звести до мінімуму непотрібні втрати енергії,  і є одним з пріоритетних напрямків не тільки на державному рівні, а й на рівні кожної окремо взятої родини. Це пов'язано з дефіцитом основних енергоресурсів, зростаючої вартістю їх видобутку, а також з глобальними екологічними проблемами. Отож,  розробники  відповідного  проекту поставили мету не тільки  зробити для жителів села таку потрібну річ як вуличне освітлення , а й неабияк хотіли сучасними методами  це впровадити в життя.   Отож, нині впровадження енергозберігаючих технологій в господарську діяльність як  сіл, підприємств, так і приватних осіб на побутовому рівні, є одним з важливих кроків у вирішенні багатьох екологічних проблем - зміни клімату, забруднення атмосфери,  економії ресурсів.

 Для жителів Черче важливо  , що економія енергії - це ефективне використання енергоресурсів за рахунок застосування інноваційних рішень,  а рішення  обгрунтовані  технічно, обгрунтовані економічно, прийнятні з екологічної та соціальної точок зору.  Вони не  змінюють звичного способу життя поліщуків цього  далекого  від районного центру села. Для цього було підготовлено   відповідний проект, залучаються  немалі кошти і є надія що все вдасться зробити.

За  результатами   тендеру ми повернемося ще до цієї теми  і розповімо про наступні кроки  в його впровадженні.