Ви є тут

Що нового в галузі освіти?

02 Вересень 2016 - 9:23

Як повідомили в редакції  радіомовлення  у відділі економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму    нині в нашому   районі функціонує 53 загальноосвітні школи: 28 – І-ІІІ ступенів (в т.ч. 3 навчально-виховні комплекси: школа-гімназія та школа-ліцей у м. Камені-Каширському, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад с.Видричі), 15 – І-ІІ ступенів і 10 – І ступеня. У 568 класах  навчається 9425 учнів.

Протягом  першого півріччя 2016 року функціонувало 8 класів із заочною формою навчання при 3 денних загальноосвітніх школах, де навчалося 229 учнів; міжшкільний навчально-виробничий комбінат, в якому допрофільну та допрофесійну підготовку отримали 577 старшокласників району; 3 позашкільні навчальні заклади (Будинок дитячої та юнацької творчості, Станція юних техніків, Станція юних туристів), де 1082 вихованці займаються в 63 групах за інтересами.

Функціонує один навчально-виховний комплекс «школа-дошкільний заклад» в селі Видричі, 27 дошкільних навчальних закладів. Всього дошкільними навчальними закладами було охоплено 2006 дітей, що становить 34,9 відсотка від загальної кількості дітей дошкільного віку (міська місцевість – 50%,  сільська місцевість – 31%).

Мережа навчальних закладів збережена, є достатньою для виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту».

Організовано регулярне безоплатне підвезення 585 школярів (100%), які проживають за межею пішохідної доступності, до місць навчання і додому.

 Організовано навчання за індивідуальними навчальними планами 69 школярів.

Успішно проведено державну підсумкову атестацію в начальних закладах району, в тому числі у формі ЗНО з української мови та літератури, математики та історії України, що проходила на базі навчально-виховних комплексів №1, 2 міста. У тестуванні взяли участь 611 випускників 11 класів та були задіяні  до роботи у пунктах тестування 130 педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл району.

Відділ освіти, педагогічні колективи, батьківські комітети провели велику роботу з підготовки навчальних закладів району до нового 2016-2017 навчального року.

Ведуться роботи з добудови трьох класних кімнат, учительської та санітарної кімнати в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Оленине (виконані загально будівельні роботи, влаштовується покрівля). Замінено 190 м2 покриття підлоги в трьох навчальних закладах.

За рахунок реконструкції облаштовуються класна, спортивна кімната та кімната-музей, санітарна кімната в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ с.Видричі».

До початку навчального року планується відкриття дошкільних навчальних закладів у селах Добре і Нові Червища. Рішенням сесії обласної ради виділені кошти в сумі 2,0 млн. грн. для початку будівництва ЗОШ І-ІІІ ст. с. Осівці та 1,0 млн. грн. для продовження будівництва ЗОШ І-ІІ ст. с.Оленине.

Використано 1131,2 грн. на проведення поточних, капітальних ремонтів навчальних закладів.

Облаштовані душові кімнати при спортивному залі в загальноосвітній  школі с. Видерта. Розпочаті роботи з добудови внутрішніх санітарних кімнат в Соснівській та Мельниково-Мостищенській загальноосвітніх школах.

Виділені кошти на придбання твердопаливного котла для ДНЗ с. Видерта.

Виконані роботи з утеплення навчального корпусу ЗОШ І ст. с. Острівок.

Придбано шкільного обладнання на суму – 50,0 тис. грн.

Призупинено навчання в ЗОШ І ст. с. Олександрія, приміщення ЗОШ І ст. с. Котуш передано на баланс Хотешівської сільської ради.

З місцевого бюджету виділені кошти в сумі 100,0 тис. грн. для придбання шкільного автобуса на засадах співфінансування.