Ви є тут

Рибалки мають знати

03 Листопад 2016 - 9:09

Хочемо повідомити про те, що Із 1 листопада 2016 року до закінчення зимового періоду заборонений промисловий, любительський і спортивний вилов риби на зимувальних ямах у водоймах області. Про це йдеться на сайті «Волиньрибохорони».

Незаконне рибальство на зимувальних ямах тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

Заборонені місця для вилову риби визначені, відповідно до наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області (Волиньрибоохорони) від 20 жовтня 2016 року № 21-В/Д.

Перелік основних місць зимівлі водних біоресурсів в осінньо-зимовий період 2016–2017 років у водоймах, що розташовані в зоні діяльності Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області і які знаходяться  в   Камінь-Каширському   районі:

--річка Турія с. Бузаки

--озеро Сірче, Ольблє, Качин.

Зимувальна яма – місце масового скупчення риб у заглибленнях дна річок і озер у зимовий період. Зазвичай на ямах зосереджуються риби одного виду, що забезпечує найкращі умови зимівлі. У проточних водоймах зимувальні ями розташовані в найбільш глибоких місцях із уповільненою течією. В озерах і водосховищах вони розташовуються в зоні впадання річок, у місцях виходу підводних джерел.