Ви є тут

Реформи медіагалузі

24 Листопад 2016 - 10:08

НСЖУ: Медіареформи мають здійснюватися з максимальною увагою до кожного журналіста


 

Національна спілка журналістів України підтримує обидві медіареформи, які реалізуються у державі, – суспільне мовлення та роздержавлення – але наголошує на тому, що вони мають здійснюватися не формально, а з максимальною увагою до кожного редакційного колективу та кожного працівника редакції.

Про це говорив перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко, спілкуючись у Рівному з колективом рівненської філії НТКУ, повідомляє прес-служба Спілки.

Пан Томіленко звернув увагу на те, що в ході реформування телерадіомовлення багато говориться про «формальні і майнові питання і надзвичайно мало уваги зосереджено на соціальних і змістовних речах».

«Але ми розраховуємо, що в наступному році нове керівництво Суспільного мовника  збалансує ці моменти і в пріоритеті розглядатиме важливі для кожного журналіста питання», – зазначив пан Томіленко.

Він відзначив важливість ухваленої Урядом постанови з переліком друкованих ЗМІ, що будуть роздержавлені першочергово.

«НСЖУ вітає всіх колег, які працюють у комунальних газетах із справді Днем газетної незалежності. Понад дві сотні газет отримали право бути вільними від органів місцевого самоврядування. Тож ми починаємо планувати заходи НСЖУ щодо наступних кроків підтримки колективів, які готові до цивілізованого розлучення із владою», – зазначив він.

Нагадаємо, 23 листопада Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою затвердив Перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі, згідно із законом «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ».

Як повідомив «Детектору медіа» голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, до підготовленого його відомством переліку увійшло 244 редакції з усіх областей України.