Ви є тут

Професійне свято підприємців району . ВІТАЄМО

01 Вересень 2016 - 12:39

                                                        Шановні відвідувачі порталу.

Як відомо, Конституція України у статті 42 проголосила право кожного громадянина на заняття видами підприємницької діяльності, які не є прерогативою держави або не заборонені законом. І до законодавчих актів з цих питань слід, насамперед, віднести Закони України "Про власність", "Про підприємництво", "Про підприємства", "Про господарські товариства", в яких визначаються загальні правові, економічні та соціальні засади здійснення подібної діяльності.

Цьогоріч  саме  4 вересня,    в Україні відзначається День підприємця, який встановлений Указом Президента № 1110/98 від 5 жовтня 1998 р.

Отож і  великий загал підприємців нашого району  зустрічає своє  професійне свято у цю благодатну вересневу пору.  Як повідомили редакцію радіомовлення,  станом на  1  вересня  на  Камінь-Каширщині  зареєстровано 1846 підприємців. І на цю дату до бюджетів  усіх рівнів ними сплачено більше  семи мільйонів гривень.

Наразі     економічна діяльність на Україні реалізується в різних формах власності (державної, комунальної, колективної, приватної) і різноманітних організаційно-правових формах господарювання, які допускаються законодавством.  І   саме по надходженнях сплати податків   цьогоріч  по праву  кращими підприємцями можна назвати  Миколу Зубача,  Сергія Конончука, Володимира Лисова з Каменя Каширського,  Найдич Надію з Брониці,  Цюрик Тетяну  з Грудок,  Тетяну Шумик з Пнівне, Мирославу Вахарик  працівницю ресторану «Полісся».

Отож, щира подяка вам підприємці  за вашу працю  для  покращення економіки району. Підприємці нашого  краю – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови і  для власного добробуту  та процвітання  рідного села,  міста,  держави.

Підприємець - це двигун прогресу,

Податки платить - і країна процвіта.

І вся держава вас вітати хоче,

Бо Ви найкращі в світі – краще Вас нема.

Бажаєм працювати тільки чесно,

А бізнесу бажаєм процвітать,

Щоб жилося Вам легко і цікаво,

І на шляху Вам перешкод не зустрічать !