Ви є тут

Професійне свято аматорів сцени

08 Листопад 2016 - 11:34

Сьогодні, 8 листопада ,  в Камені _Каширському ,  в приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного  свята  працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання .

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич гуцульського краю,  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну!

 Ваш творчий внесок у розвиток  нашої національної культури, щоденна   праця на ниві  української культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Сердечно вітаємо  із професійним святом усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Українська культура змогла під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, традиції, стати об’єднуючим фактором  згуртування нації, формування національної ідентичності.  І не є винятком  плідна праця наших районних аматорів сцени.

Щира подяка вам за це.   А ще спасибі та низький уклін за постійну співпрацю з районним радіо .   Щоденною працею  ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування із святом мистецтва, зберігаєте, відроджуєте та розвиваєте народні традиції.