Ви є тут

Перебування Володимира Гунчика на Камінь-Каширщині

30 Листопад 2016 - 9:28

Вчора в нашому районі працював голова  облдержадміністрації  Володимир Гунчик.

Програма його перебування була досить насиченою. Зокрема  в урочистій обстановці було відкрито новозбудований  клуб в селі Підріччя.     Володимир Петрович разом з  головою  райдержадміністрації Валерієм  Дунайчуком , головою  районної ради Віктором  Сусом , начальником  відділу культури райдержадміністрації Євгенією  Сидорчук та Раковоліським  сільським головою Володимиром  Ніщиком   щиро вітали жителів цього віддаленого поліського села .    Віднині  жителі села ,  а особливо молодь  має не тільки клуб, але і бібліотеку.

Перед приїздом в Підріччя поважні гості  оглянули дорогу по вулиці Ватутіна,  яка нещодавно  була відремонтована.  Побували також в селі Осівці , де будується школа . Там  голова облдержадміністрації разом із школярам заклали капсулу із   звертанням до майбутніх поколінь.

Потім Володимир Гунчик  разом з очільниками районної влади  оглянули   реконструкцію  приміщення  та прилеглих територій котельні під спортивну залу із важкої атлетики. Подивилися також приміщення  колишнього кінотеатру «Батьківщина» ,   адже тут заплановано  розбудувати культурно-розважальний центр.  Тут Володимир  Петрович поспілкувався з жителями райцентру, з представниками молодого покоління.

На фото; Володимир Гунчик перерізає святкову стрічку новозбудованого підрічанського  клубу