Ви є тут

Оголошення

22 Листопад 2018 - 8:56

ОГОЛОШЕННЯ

         Камінь-Каширська районна рада оголошує конкурс на посаду  директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Стобихівка.

 Найменування установи: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Стобихівка. Місцезнаходження установи: вул.Миру,38, с.Стобихівка, Камінь-Каширський район, Волинська область, 44531.

Найменування посади: директор загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Стобихівка.

Умови оплати праці: згідно тарифної сітки.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду: педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста та стаж роботи не менше трьох років за фахом.

 

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та /або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • копія (копії) документа (документів) про вищу  освіту  не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • довідка про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Адреса за якою, необхідно подати документи для участі в конкурсному відборі: м. Камінь-Каширський, вул.Воля, 2 (адміністративний будинок районної ради), кабінет 306.

Строки подання документів для участі в конкурсному відборі: з 22 листопада 2018 року по 20 грудня 2018 року включно.

Дата проведення конкурсного відбору:  21 грудня 2018 року.

Місце проведення конкурсного відбору: вул.Миру,38,  с.Стобихівка, Камінь-Каширський район, Волинська область, 44531.

Етапи проведення конкурсного відбору:

-перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року №988-р. ;

-перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

-публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку школи, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору. Хитрик Валерій Макарович, +380673612882, kamrada2008@ukr.net.