Ви є тут

Обговорено на сесії

26 Вересень 2016 - 10:07

В залі засідань районної ради в п’ятницю , 23 вересня   відбулася десята сесія районної ради сьомого скликання.

В порядку денному сесії найбільш важливі питання , що потребували обговорення та прийняття невідкладних рішень.  Зокрема  депутати  одноголосно проголосували  за    зміни до окремих програм (Програми забезпечення виконання Камінь-Каширською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Камінь-Каширською районною радою на 2015-2017 роки, Програми соціального  захисту населення Камінь-Каширського району на 2014-2016 роки) і затвердили декілька таких документів (Програму «Підтримка особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів по Камінь-Каширському району на 2016-2020 роки», Програму «Розвиток галузі молочного скотарства Камінь-Каширського району на 2016-2020 роки», «Програму профілактики правопорушень у Камінь-Каширському районі на 2016-2020 роки»). Також   прийняли рішення щодо бюджетних питань, затвердили мережу  установ освіти району, кадрових призначень у закладах культури, в бібліотеці, в краєзнавчому музеї.

Депутатський корпус проголосував за надання одноразової матеріальної допомоги ще п’ятьом жителям району, які проходять військову службу за контрактом.  Із районного бюджету, як і усім військовослужбовцям-контрактникам, по 5 тис. грн. виплатять: Анатолію Сущу (с. Карпилівка), Сергію Мельничуку (с. Оленине), Богдану Пасику (с. Соснівка), Івану Мишею (с. Качин), Василю Балецькому (с. Тоболи).

Найбільш дискусійним було обговорення питання   про стан дотримання законності, боротьби зі злочинністю та правопорушеннями на території району, з яким виступав Валентин Чих- начальник Камінь - Каширського відділу поліції ГУНП у Волинські області. Отож,  заслухавши та обговоривши його інформацію  та співдоповідь Сергія Федчика-  заступника керівника Маневицької місцевої прокуратури, районна рада відмітила,  що стан дотримання законності, боротьби зі злочинністю та правопорушеннями на території району є недостатнім.  Практично не зменшується злочинність, бажає бути значно кращим рівень розкриття злочинів та правопорушень.  Продовжують допускатись непоодинокі випадки порушень бюджетного, екологічного, природоохоронного законодавства.  Вкрай загрозливою ситуація на автошляхах району.  Недостатньо активно виявляють і реагують на виявлені порушення діючих законів районні організації та установи, які повинні це робити за своїми обов’язками. Не забезпечено належну безпеку громадян і громадський порядок в окремих населених пунктах району.