Ви є тут

Нуйнівська сільська рада приймає гостей

12 Липень 2016 - 14:15

"Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку території громади та шляхи їх вирішення" .   Така тема районного семінару, який проходив сьогодні в селі Нуйно за участю міського та сільських голів, голів районної ради Віктора Суса та голови райдерадміністрації Валерія Дунайчука, начальників відділів та управлінь, керівників структурних підрозділів.  В програмі семінару відвідини різних   об’єктів та установ соціально-культурної сфери    на території  Нуйнівської сільської ради. Зокрема гості  побачили   лісництво, меморіальний      комплекс, ФАП,  Свято-Преображенська церкву,  дошкільний   навчальний заклад,  загальноосвітню  школу,  сільське кладовище, полігон твердих побутових відходів, будинок  культури,  бібліотеку та приміщення сільської ради.

В дружній атмосфері   обговорено окремі  питання  з тематики  семінару. Перед присутніми виступив  голова районної ради  Віктор Сус,   голова райдержадміністрації  Валерій  Дунайчук .  З цікавістю присутні слухали   Нуйнівського сільського голову  Віталія   Ярощука.  Він був справжнім екскурсоводом для всіх, що достеменно знає всі тонкощі роботи  соціальних закладів села, неабияк  розуміє  потреби жителів  Нуйно.

Змістовний  концерт присутнім подарували учасників художньої самодіяльності Нуйнівського сільського будинку культури.

Кожен з присутніх побачив та почув для себе щось цікаве . Гості щиро дякували організаторам , передусім камінь-Каширській районній раді за змістовно проведений час, за  можливість обговорити проблеми села та шляхи їх вирішення сьогодні.