Ви є тут

Новий путівник презентовано

07 Жовтень 2016 - 10:55

Наша Камінь-Каширщина є історичною перлиною не тільки для шанувальників минувшини. Вона приваблює цінителів  старовини , поціновувачав того, чим жили наші попередники, чим були насичені прожиті ними роки. І без перебільшення можна сказати те, що без минулого не буде майбутнього, що спираючись на рідний грунт своєї історії, можна прийти в надійне прийдешнє. Хранителем історії рідного краю є наш  Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей.

Вчора сюди завітало багато гостей.  На презентацію нововидрукуваного музейного  путівника  прийшли люди різних поколінь, різних  інтересів  і вподобань. Але всіх їх обєднує велике бажання знати історію рідного міста і краю, вносити свій посильний внесок у збереження , примноження того , що надбано  до цього, Бо тут по праву відчувається, якою була культура нашого регіону,якою є  вся історична правда у формі експонатів і документів того чи іншого часу. Все це аргументовано і наочно внесено в путівник, який до речі, видрукувано  українською і англійською мовами.

Щороку музейні експозиції  доповнюються і примножуються, тут  постійно ведеться пошукова робота.  Директор музею Наталія Пась  у своєму виступі детально розповіла присутнім як створювався цей путівник і на що  переглядаючи його,  потрібно  звернути увагу передусім.

З вітальним словом  виступали Валерій Хитрик-керуючий справами районної ради,  Євгенія Сидорчук-начальник відділу культури райдержадміністрації, Людмила Соловей-директор будинку дитячої і юнацької творчості, Валентина Ліщук-уродженка нашого міста, яка нині живе в США.

Науковим редактором цього довідкового видання є Євгенія Ковальчук-  музеєзнавець, заступник директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею.

Отож, всі бажаючі можуть відвідати наш музей , а ще долучитися до збирання і зберігання  минулого нашого краю.