Ви є тут

Навчання сил та засобів цивільного захисту

26 Жовтень 2016 - 9:17

Як повідомили редакцію радіомовлення, вчора  в Камені –Каширському відбулися навчання сил та засобів цивільного захисту.  Брали участь в  навчаннях   голова  районної державної адміністрації Валерій  Дунайчук,  начальник відділу з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації Валерій Головейчука та керівники  районних відділів управління ДСНС, поліції, районної лікарні, Камінь-Каширського управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Волиньгаз», Камінь-Каширської філії ПАТ «Волиньобленерго», ВУЖКГ. Інспектував проведення навчання   – начальник оперативного координаційного центру УДСНС України у Волинській області полковник служби цивільного захисту Віталій Малій.

Тема навчань – «Дії працівників підприємств та районних спеціалізованих служб цивільного захисту у разі прориву водопроводу, який забезпечує водопостачання м. Камінь-Каширський в умовах низьких температур».

Захід було організовано  відповідно до доручення голови облдержадміністрації від 10 жовтня 2016 року № 6217/17/2-16 «Про проведення тактико-спеціальних навчань на об’єктах паливно-енергетичного комплексу в осінньо-зимовий період 2016-2017 років».

«З метою готовності об’єктів життєзабезпечення населення та житлово-комунального господарства області до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років, забезпечення його сталого функціонування, а також готовності сил і засобів усіх спеціалізованих служб цивільного захисту до реагування на можливі надзвичайні ситуації, характерні в умовах зниження температури повітря та налагодження взаємодії між ними під час ліквідації їх наслідків», – йдеться у зазначеному вище документі.