Ви є тут

Наш земляк -переможець

06 Вересень 2016 - 9:12

                                      Камінь-Каширський богатир

В особистому заліку з дисципліни «Гвардійський ривок» у міжнародних змаганнях «I GWARDYJSKIE MISTRZOSTWA POLSKI KETTLEBELL GROM» перше місце посів старший оперуповноважений сектору активних заходів оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області лейтенант податкової міліції, уродженець Каменя Каширського  Володимир Євтушевський.

Він став переможцем з гирьового спорту з результатом 281 раз. Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

 Волинянин Володимир Євтушевський входив до команди України як майстер з гирьового спорту. Загалом нашу країну представляли четверо осіб, які працюють в підрозділах Національної поліції, Національної гвардії і податкової міліції і входять до збірної команди України з гирьового спорту.

 Як розповів Володимир Євтушевський, ці міжнародні змагання 28 серпня 2016 року в м. Дзвінов Республіки Польща організувала польська сторона з нагоди створення Першого штурмового підрозділу Польщі, тобто польського спецназу.

 Отож, спецназівці Польщі, України та виборювали першість у двох дисциплінах - «Естафета» між командами і «Гвардійський ривок» в особистому заліку. До речі, українська команда стала переможцем командного заліку.

Вітаємо !