Ви є тут

На День довкілля шикуйсь

15 Квітень 2016 - 9:44

Як відомо , саме  16 квітня на  Україні відзначають День довкілля .   Щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Саме  в ці дні  громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.

Головне завдання усіх ,  хто в цей день виходить  на всеукраїнське прибирання , ставить за мету поліпшити стан української природи, зробити посильний внесок  в очищенні і  покращенні всього , що оточує  нас усіх.

Не вперше працівники апарату Камінь-Каширської  районної держадміністрації разом з  працівниками районної ради прибирають  біля о. Озюрко, де любить відпочивати чимало  камінь-каширців.

До традиційних робіт по благоустрою в ці дні залучаються трудові колективи , учні шкіл та профтехучилища.  В першу чергу звертається увага на прибирання несанкціонованих сміттєзвалищ,  вирівнювання існуючих згідно екологічних норм.

На Камінь-Каширщині заплановано провести  посадку дерев,  квітів, поновити рекреаційні зони.

Влада району  і  міста просить усіх жителів долучитися до цих заходів , а ще  не псувати, не ламати того,  що посадили інші, уважніше поставитися до  всього , що вже зроблено. Головне  не створювати смітників і самим прибрати несанкціоновані сміттєзвалища   біля своїх вулиць та садиб.

Адже всі ми хочемо бачити  гарним  наше довкілля, жити в прибраному і охайному місті.