Ви є тут

ДСНС повідомляє

11 Квітень 2016 - 10:37

ДСНС закликає дотримуватися правил пожежної безпеки під час прибирання присадибних ділянок та в природних екосистемах

На території України спостерігається підвищення температурних показників    Зважаючи на це, а також на те, що люди починають прибирати свої присадибні ділянки, спалювати залишки сухої рослинності, збільшилася кількість пожеж на відкритій території. Так, впродовж минулої доби в Україні виникло 185 пожеж в природних екосистемах на загальній площі 218 га. Про це повідомив заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Петро Коротинський.

«Загалом з початку року в країні зареєстровано вже 2 тис. 693 пожежі на площі 2 тис. 700 га. Найбільше пожеж зафіксовано у Київській, Івано-Франківській, Дніпропетровській областях. Крім того, внаслідок горіння сухої трави у Львівській, Херсонській, Хмельницькій областях знищено 7 приватних господарських споруд, а на території Волинської області - 3 дачних будинки», - повідомив Петро Коротинський.

Причинами загорань сухостою, лісових насаджень є в, першу чергу, людський фактор: випалювання сухої рослинності, недотримання населенням заходів пожежної безпеки в лісових масивах, порушення правил пожежної безпеки під час проведення лісогосподарських робіт.

ДСНС України спільно з Державним агентством лісових ресурсів, лісокористувачами, органами місцевої влади вживають заходи щодо попередження виникнення пожеж в природних екосистемах, здійснюють перевірки готовності лісництв та лісопаркових господарств до пожежонебезпечного періоду, проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами. Адже саме свідоме ставлення громадян до питань пожежної безпеки сприятиме зменшенню кількості пожеж в екосистемах.

Шановні громадяни! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки під час прибирання присадибних ділянок, у лісових масивах. Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером 101. Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.


 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ