Ви є тут

Долучіться до Всеукраїнської акції

20 Вересень 2016 - 12:40

Жителі Камінь-Каширщини можуть долучитися до Всеукраїнської акції

До районної державної адміністрації надійшов лист від молодіжної організації "СТАН" щодо відзначення 21 вересня Дня Миру. Зокрема, в листі йдеться:

"21 вересня світова спільнота відзначатиме День Миру, який є символом відмови від воєнних протистоянь та насильства. У цей день всі українці матимуть можливість долучитись до участі у Всеукраїнській акції до Міжнародного Дня Миру.

Громадські активісти закликають національно-культурні товариства, ініціативні групи, громадські організації, державні, освітні та релігійні установи з різних регіонів України долучитися до проведення міжрегіональної акції задля налагодження порозуміння та діалогу всередині українського суспільства.

Долучитися до міжрегіональної акції може кожен, організувавши захід (акцію/флешмоб/відеопокази/виставки/соціальні ролики тощо), направлений на розбудову діалогу та примирення в регіонах України.

Просимо Вас сприяти проведенню Всеукраїнської акції до Дня Миру та розповсюдити цю Інформацію у відповідних структурних підрозділах та установах.

Кожне місто, організація, заклад, ініціативна група, які бажають взяти участь повинні заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/DUzZWVydZaiTbNpG2.

Зареєстровані активності будуть позначені на Інтерактивній мапі Всеукраїнської акції до Дня Миру: http://goo.gl/vwPptd.

Ініціаторами акції виступають активісти Молодіжної організації СТАН та учасники інтеграційного табору "Міжкультурна лабораторія 2016", заходи яких відбудуться в рамках проекту "Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України" за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Зробимо МИР разом!"