Ви є тут

До відома жителів району

08 Квітень 2016 - 12:44

Шановні жителі району

Як повідомили ЗМІ,   з 4 квітня 2016 змінюються правила і процедури здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання. 3 квітня 2016 року Державна міграційна служба втрачає функцію реєстрації місця проживання громадян. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», який набрав чинності 29 грудня 2015 року, органам місцевого самоврядування (виконавчому органу сільської, селищної або міської ради, сільському голові (у разі, коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не створено) надаються повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання особи, ведення відповідного реєстру територіальної громади.

    Для впровадження змін передбачається перехідний період. Так, до 4 квітня 2016 територіальні органи Державної міграційної служби, житлово-експлуатаційні організації, інші підприємства, установи та організації, які забезпечували або забезпечують ведення картотек з питань реєстрації фізосіб передають їх відповідним виконавчим органам сільських, селищних, міських рад.

     Отже, доводимо до Вашого відома, шановні мешканці Каменя Каширського  що для здійснення послуги з реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання та для отримання довідки про склад сім’ї (дні видачі довідки: понеділок, середа) починаючи з 4 квітня 2016 року Вам необхідно звернутися в Камінь-Каширську  міську раду.