Ви є тут

Дню памяті жертв політичних репресій присвячено

15 Травень 2016 - 12:32

                    « Трагедія незнищеної волі» 

На Камінь-Каширщині відзначено День памяті жертв політичних репресій.  Зокрема, в районному центрі відбувся захід  «Трагедія незнищеної волі» – приурочений Дню пам’яті жертв політичних репресій, який  підготували та провели працівники  районної  бібліотеки.

В  годині памяті  взяли участь  керівники району, представники трудових  колективів,  установ і організацій, громадських об’єднань, духовенство.

Перед присутніми виступив  голова райдержадміністрації  Валерій Дунайчук . Валерій Савович наголосив, що збереження пам’яті про невинні жертви  тоталітарних режимів  повинно  торкатися кожного.  Саме  з метою  привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології , відродження національної памяті,  утвердження нетерпимості  до будь-яких проявів  насильства проти людяності і проводяться відповідні заходи.

– Важливо усвідомити, що жодна неправда не залишиться непокараною.  Тому й нині ми зобов’язані бути сильними та консолідованими, адже такими були ті, хто всупереч загрозі бути знищеним в часи масових політичних репресій, відстоював українські ідеали, – зазначив Валерій Савович.

Потім до всіх  звернувся голова районної ради Віктор Сус, який наголосив що чимало подій в нашій історії і досі для більшості  українців є незагойними ранами. Адже торкаються історії родин в селах і містах України.

Настоятель Свято-Миколаївського храму отець Володимир закликав  усіх бути єдиними  і пам’ятати .

 Потім  учасники заходу вшанували пам’ять репресованих хвилиною мовчання , а представники молодого покоління поклали квіти до памятного знака борцям за волю України.