Ви є тут

Демобілізовані волиняни їдуть додому

07 Квітень 2016 - 14:36

Наразі  триває процес демобілізації військовослужбовців, які були призвані за мобілізацією у лютому-березні минулого року. Зокрема, знаменна подія відбулась і для мешканців Волині. Як повідомили ЗМІ,  нещодавно  з 14 окремої механізованої бригади до пункту постійної дислокації вибуло понад 140 військовослужбовців.

На шикуванні, перед від’їздом командир бригади полковник Олександр Жакун подякував бійцям за гідне виконання бойових задач, самовіддану службу і побажав удачі та успіхів у мирному житті. В пункті постійної дислокації військовослужбовцям будуть оформлені всі необхідні при демобілізації документи.

Також, урочисте звільнення в запас відбулося й у Луцькому гарнізоні. Після року служби до мирної праці повернулись троє військовослужбовців Волинського обласного військового комісаріату. Начальник Луцького гарнізону полковник Роман Кулик на загальному шикування особового складу вручив офіцерам та солдатам почесні грамоти, а також документи для постановки на військовий облік у військових комісаріатах за місцем реєстрації та подякував за відмінну службу та копітку працю.

Військовий комісар Волині наголосив, що звільняючи у запас військовослужбовців, військові комісаріати області, натомість, продовжують активну кампанію із залучення кандидатів для проходження військової служби за контрактом.

— Сподіваємось, що на зміну бійцям, які із честю упродовж року виконували бойові завдання прийдуть умотивовані та готові до військової служби на професійній основі кандидати. Українське військо потребує професіоналів, то ж заняття знайдеться і чоловікам, і жінкам, які хочуть служити своїй країні, — наголосив полковник Роман Кулик.