Ви є тут

Декларуємо свої доходи

26 Квітень 2016 - 11:26

                                          Зверніть увагу

   Головне управління ДФС у Волинські області нагадує, що кампанія декларування доходів громадянами триває до 1 травня 2016 року. Отож, запрошуємо волинян, котрі ще не подали податкові декларації,  відзвітуватися про минулорічні доходи.

Нагадаємо, що до доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню належать:

- доходи , з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;

- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);

- спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;

- доходи від продажу інвестиційних активів;

- іноземні доходи.

  Виконати свій  конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію громадяни можуть в Центрах обслуговування платників, або ж у відділеннях ОДПІ області. Саме тут фахівці підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб надають необхідну консультаційну допомогу та роз’яснення при поданні і заповненні декларацій.

  Звертаємо увагу, що 30 квітня 2016 року – в Центрах обслуговування платників буде робочий день до 15.00.

  2 та 3 травня, при потребі, представники бізнесу та громадяни зможуть подати звітність та отримати консультації, оскільки у ці дні фахівці ОДПІ області чергуватимуть у Центрах обслуговування платників з 9.00 до 16.00.

1, 8 та 9 травня 2016 року – вихідні дні, - звертають увагу платників податків у Головному управлінні ДФС у Волинській області.

    У інші дні – 4,5,6,7 травня 2016 року графік роботи ЦОПів – без змін, тобто звернутися за адмінпослугами чи подати звітність можна в понеділок, середу та п’ятницю з з 9.00 до 18.00; у вівторок та четвер з 9.00 до 20.00 та у суботу з 9.00 до 16.00.


 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області