Ви є тут

Чергова сесія Камінь-Каширської районної ради

25 Квітень 2016 - 9:21

Шановні жителі району .

 В п’ятницю відбувалася   сьома   сесія  районної ради сьомого скликання:  Вона розглянула низку важливих для життєдіяльності  Камінь-Каширщини  питань.  На початку Дунайчук В.С. – голова райдержадміністрації доповів  про виконання делегованих повноважень відповідно до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні». Потім  депутати     внесли  зміни до рішення районної ради від 25.12.2015 року № 4/3 «Про   районний бюджет на 2016 рік». З інформацією виступав       Бортнійчук В. Г. – начальник управління фінансів райдержадміністрації.  А також  він проінформував   про  використання коштів резервного фонду районного бюджету за березень 2016 року.

 Про внесення змін до складу президії районної ради сьомого скликання    доповідав Дмитрук С.О. – заступник голови районної ради.

Одноголосно проголосували  депутати   питання про   реформування друкованого засобу масової інформації та редакції,  співзасновником яких  є      Камінь-Каширська районна рада. З інформацією виступав    Дмитрук С.О. – заступник голови районної ради.

Сидорук С.М. – депутат районної ради ознайомила  про програму забезпечення діяльності депутатів Камінь-Каширської районної ради сьомого     скликання  на 2016-2018роки» та       проінформувала     про сприяння у реалізації проектів . Сесією  затверджено   схеми  землеустрою і техніко-економічного обґрунтування використання та охорони земель Камінь-Каширського району  Волинської області. Також  затвердила програму  розвитку  «Підтримка виробництва зерна озимого жита  на 2016 – 2020  роки». Інформував    Супрунюк Г.С. начальник управління агропромислового розвитку       райдержадміністрації.  Питання  про призначення іменної стипендії районної ради імені Шабліовського  ознайомив     Пась В.І – начальник відділу освіти райдержадміністрації.   Цьогоріч її отримуватиме Ірина Зубок-учениця  ЗОШ  №2  з Каменя Каширського.  Також Віктор Іванович розповів про  створення освітнього округу.

Сесія також внесла зміни  до «Програми соціального  захисту населення Камінь Каширського району на 2014-2016 роки». Одноголосно сприйняли депутати програму матеріально-технічного забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів, забезпечення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки та мобілізації в Камінь-Каширському районі на 2016 - 2020 роки.   Також  надала    згоду  на прийняття автомобіля ВАЗ 2107, 1997 року випуску, що знаходиться на балансі Волинського обласного бюро медико-соціальної експертизи, у спільну власність територіальних громад міста і сіл району,    надання житлу статусу службового. А ще внесла  зміни  до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів в Камінь-Каширському районі  на 2016 рік  .               

Важливим на цій сесії було питання  про підтримку звернення жителів села Осівці Камінь-Каширського району до Кабінету Міністрів України Волинської обласної ради та Волинської облдержадміністрації щодо  будівництва школи в с. Осівці.    А підтримали звернення депутатів Камінь-Каширської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, громадськості та міжнародної спільноти щодо звільнення Надії Савченко та всіх українських заручників, незаконно ув'язнених в Російській Федерації та  звернення депутатів Любешівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо безплатного харчування вихованців дошкільних навчальних закладів, розташованих на територіях радіоактивного забруднення.