Ви є тут

Чергова нарада

12 Квітень 2016 - 11:38

Шановні  жителі району.

Змістовна нарада при голові райдержадміністрації Валерію  Дунайчуку  відбулася сьогодні,   12 квітня в   залі засідань. Сюди було запрошено голову районної ради Віктора Суса ,  міського та сільських голів, секретарів сільських рад нашого району. На порядку денному важливі питання  життя і  діяльності  сільських рад, взаємодії  з органами виконавчої влади.  Зокрема тут обговорено  про стан та проблемні питання підготовки до проведення весняного 2016 року призову громадян району на строкову військову службу. З інформацією виступали Валентин Приймак-заступник військового комісара відділення комплектації призову та Іван Хімчик- заступник військового комісара Камінь-Каширського районного військового комісаріату по мобілізаційній роботі.

Потім присутні обговорили  співпрацю органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів району щодо попередження самовільних рубок лісонасаджень та несанкціонованого видобутку бурштину.  Доповідав Валентин Чих- начальник ВП ГУНП України у Волинській області.

 Цікавим для присутніх в залі було послухати про передачу та порядок надання послуг з реєстрації фізичних осіб, з яким перед присутніми виступали Олександр  Макарчук  – завідувач Камінь-Каширським районним сектором Управління державної міграційної служби України у Волинській області  та  Наталія Яцук– начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації .

Про порядок подачі відділу ведення державного реєстру виборців  РДА виконавчими комітетами міської, сільських рад району інформації про реєстрацію, зняття з реєстрації виборців інформувала  Ірина Хоцевич - спеціаліст  відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

На нараді обговорили  також   Комплексну Програму розвитку агропромислового комплексу району. Інформував   Григорій Супрунюк - начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.