Ви є тут

Будьмо відповідальні

07 Червень 2016 - 11:39

                     

Про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки у пожежонебезпечний  також говорилося на нещодавній апаратній нараді.  З інформацією виступав  начальник Камінь-Каширського районного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області Андрій Багнюк .

Андрій Миколайович наголосив,  що з початку 2016 року на території району виникли 24 пожежі, внаслідок яких загинули 2 людини (за аналогічний період 2015 року – 43 пожежі, загинула 1 людина). За підрахунками  прямі матеріальні збитки, завдані пожежами, наразі становлять 1 млн. 55 тис. грн.          

– Впродовж звітного періоду не зафіксовано пожеж в природних екосистемах, – зазначив очільник РВ УДСНС. – Втім, дане питання є досить актуальним, позаяк в рамках профілактичних відпрацювань та проведення рейдів були виявлені випадки спалювання посуші та сміття, що суперечить вимогам чинного законодавства.

Вів нараду голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук.

– Все це створює загрозу для людей, господарського комплексу і викликає виконання запобіжних заходів та постійної готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з пожежами в екосистемах, – відмітив Валерій Савович.

Отож , всі мають бути відповідальними . А присутні на нараді представники ДП «Камінь-Каширське лісогосподарське підприємство» та ДП «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс»  відзвітували про стан готовності вищезазначених підприємств до роботи в пожежонебезпечний період у напрямку забезпечення відповідного захисту територій та населених пунктів району від можливих лісових пожеж.

Вже вкотре рятувальники звертаються  до населення  про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях, а також просять   суворо  дотримуватися  правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже їх порушення може стати причиною масштабних пожеж і трагічних наслідків.

Отож, бережімо  ліс  , навколишнє  середовище від пожежі.