Ви є тут

Благодійний телерадіомарафон- 1 червня

16 Травень 2016 - 11:05

                          Робити добро ніколи не пізно

Щороку в нашій області в рамках тематичних заходів до Міжнародного дня захисту дітей проводиться благодійний телерадіомарафон «Поспішаймо робити добро», організований обласним відділенням Дитячого фонду України спільно з обласною державною телерадіокомпаніею за активної підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Цьогоріч телерадіомарафон відбудеться 1 червня.

Мета марафону – збір коштів на виконання програм: «Участь у долі дітей»; «Житло – сироті»; «Здорова дитина – здорова нація»; «Обдаровані діти»; «Випускники – сироти».

Народна мудрість говорить, що світ не без добрих людей. Адже сирітство, бездоглядність та інші негативні прояви, що мають місце в дитячому середовищі – вкрай актуальні проблеми, вирішення яких неможливе без підтримки влади, бізнесових кіл, благодійників, духовенства, громадськості.

Тому переказавши кошти до обласного відділення Дитячого фонду України (розрахунковий рахунок № 26000000001727 в ПАТ «Укрсоцбанк», м. Київ, МФО 300023, код 05810132), ми засвідчимо свою турботу про дітей особливої долі.