Ви є тут

Благодійний різдвяний концерт

16 Січня 2017 - 10:20

15 січня 2017 року  з благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького в актовій залі Камінь-Каширського районного будинку культури відбувся вже традиційний четвертий Благодійний Різдвяний концерт.

Метою цієї благодійної акції – є збір пожертв для підтримки сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для діток наших Захисників, які віддали Свої життя за цілісність України в зоні проведення АТО.

Розпочалося святкове дійство зі співу хором духовенства Різдвяного тропаря, після чого місцевий благочинний прот. Стефан Михалюк привітав усіх присутніх цього вечора в залі з Різдвом Христовим і закликав проявити своє милосердя по відношенню до дітей сиріт, тих які опинились в тяжких життєвих обставинах та діток Воїнів АТО, які полягли захищаючи Україну, а також для лікування 17-річного мешканця с. Краснилівка важкохворого Владислава Деркача.

Хори храмів Різдва Пресвятої Богородиці та Преподобного Амфілохія Почаївського сіл Сошичне і Теклино по черзі виконали декілька Різдвяних колядок.

Під час Різдвяної вистави в майстерному виконанні вихованців Недільної школи, що діє при Свято-Хресто-Воздвиженському храмі села Личини, всі присутні на концерті мали можливість долучитися до збору благодійних пожертв.

Далі на сцені глядачів вітали парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці села Видерта  – фолькльорний  колектив “Криниця”, який нещодавно брав участь у програмі “Фольк-Мюзік” на “Першому Національному Телеканалі” України.

Молодіжний хор Свято-Успенського храму с. Добре зачарував присутніх майстерним співом різдвяних піснеспівів.

Як і завжди неперевершеним був виступ Хору Районного будинку культури “Родовід”, появу якого на сцені вдячні глядачі вітали бурними оплесками.

Завершував цей святковий вечір спів зведеного хору духовенства 3-ох благочинь Камінь-Каширського району під керівництвом настоятеля Свято-Успенського храму с. Качин прот. Георгія Матича. Після виконання колядок священики разом із усіма присутніми в залі заспівали “Вічную пам’ять…” полеглим на полях боїв Захисникам України, Героям “Небесної Сотні” і всім від віку спочилим православним християнам. Далі пролунало традиційне “Многоліття” всім живим, тим хто продовжує славні традиції благодійництва та допомоги і підтримки інших.

Щиро дякуючи усім присутнім за активну участь в цій черговій благодійній акції, що організована зусиллями та стараннями духовенства Української Православної Церкви Камінь-Каширського району, благочинний прот. Стефан оголосив підсумок збору пожертв, зібраних даного вечора – 13 810 гривень.

Варто зауважити, що пожертви ще збиралися на православних парафіях району і на даний час продовжують надходити від небайдужих людей. Тому остаточна сума буде оприлюднена 17 січня, коли в Свято-Різдво-Богородичному храмі Каменя-Каширського ці кошти будуть передані за призначенням.

Хай Милосердний Господь сторицею віддячить усім Благодійникам!

                               Сергій Михайлюк,  ведучий рубрики «К-Каширський благовіст»