Ви є тут

6 листопада - свято працівників соціальної сфери

03 Листопад 2016 - 14:56

День працівника соціальної сфери- свято особливе. Адже  ця професія неабияк   сповнена гуманізмом,  милосердям ,  теплом.     Представники цієї професії   не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує  допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації,  ними  робиться  вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Отож , низький Вам уклін,  шановні,  за доброту, терпіння, щирість, любов до людей. Щороку напередодні  6 листопада   в сесійній залі  Камінь-Каширської районної ради відбувається  урочисте  привітання з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери. От і   цьогоріч  на  урочисте засідання  вже запрошені працівники управління праці та соціального захисту населення РДА, районного територіального центру  соціального обслуговування, управління пенсійного фонду та районного центру зайнятості.

 Шановні працівники соціальної сфери.

 Щиро бажаємо   вам   нехай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист та з нагоди  професійного свята кращих працівників соціальної сфери цього року нагороджено подяками голови районної ради.  Зокрема   відзначено  Володимира Херла,  Ольгу Гапонюк, Наталію Пугач, Світлану Кот.

Бажаємо  Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій. щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.

Напередодні свята нашу редакцію відвідував Максим Демидюк- начальник управління праці , соцзахисту  населення Камінь-Каширської  райдержадміністрації.   Уривки записаного інтерв’ю з ним  у розділі «Аудіозаписи

На фото: вручення відзнак  соціальним працівникам