Ви є тут

30-річчю Чорнобильської трагедії присвячується

27 Квітень 2016 - 10:56


 

Шановні  жителі району.

26 квітня 1986 року трапилась одна із найбільших техногенних катастроф в історії людства – аварія на Чорнобильській АЕС.

В пам'ять про цю трагедію  по Україні  відбулися тематичні заходи.

В Камені- Каширському ,  в районному будинку культури проведено реквієм «Полин нашої пам’яті: Чорнобиль в долі України».

Віддати шану та висловити вдячність ліквідаторам наслідків страшного лиха, родинам загиблих прийшли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, духовенства, засобів масової інформації та громадськості. Зокрема, голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук і його перший заступник Олександр Михалік, голова районної ради Віктор Сус, заступник голови районної ради Сергій Дмитрук, керуючий справами районної ради Валерій Хитрик, міський голова Василь Бондар.

Саме тут учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС отримали з рук керівників району – Валерія Дунайчука та Віктора Суса – подяки обласної державної адміністрації, обласної ради, а також священні обереги – ікони.

Опісля біля пам’ятного знака загиблим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС настоятель Свято-Петропавлівського храму села Підцир’я отець Сергій відслужив панахиду. На знак шани до жертовності та подвигу ліквідаторів присутні поклали квіти.

Нагадаємо, що Указом Президента України № 702/2015 2016-й рік оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Додамо,  117 жителів району піднялися на боротьбу з атомним лихом. Як повідомили в управлінні соцзахисту нині на обліку в управлінні соціального захисту райдержадміністрації перебуває 82 ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС.