Ви є тут

16 листопада -День працівників радіо , телебачення і звязку

14 Листопад 2016 - 9:52

Шановні наші колеги- шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!


 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, яке відзначається  16 листопада.

 Ми вдячні вам, адже щоденно приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування.

Бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо — невід’ємна складова сучасності.  Нині й у житті держави, й у житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку стрімко зростає.  Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання,  просування до європейських та світових стандартів демократії.

Вагомою суспільно необхідною є творча праця теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром.  Віримо, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного суспільства.

Щонайкращі побажання  працівникам   лінійно-апаратного залу  Камінь-Каширського  «Укртелекому».  З вашою допомогою виходять передачі районного радіо, ви долучаєтеся до  цього важливого процесу  не один рік поспіль.

Бажаємо Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег.

Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!