Ви є тут

14 позачергова сесія відбулася

16 Грудень 2016 - 13:10

Сьогодні в апаратній залі  відбулася   чотирнадцята  (позачергова)  сесії районної ради сьомого скликання   .

          На порядку денному сесії  стояли важливі для життєдіяльності нашого району питання , які розглянули депутити.  Зокрема  сесія розглянула  питання  про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 року № 4/3 «Про   районний бюджет на 2016 рік.     Доповідав  Валерій  Бортнійчук   – начальник управління фінансів райдержадміністрації.       Також він  прозвітував  про  виконання районного бюджету за ІІІ квартал 2016 року.      Про звільнення від оплати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району розповів присутнім  Сергій      Дмитрук   – заступник голови районної ради. Також  Сергій Олександрович   доповів  про звільнення від сплати комунальних послуг філіалу обласного відділення гемодіалізу на базі Камінь-Каширської центральної лікарні.   Обговорили депутати  також питання   про надання дозволу на купівлю  автомобіля.

   З інформаціями про внесення змін до рішення районної ради від 16.03.2012 року № 16/8 «Про затвердження  тарифів на платні медичні  послуги»  та    про  внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2014 року № 43/3 «Про затвердження  тарифів на платні ортопедичні стоматологічні послуги», виступила   Людмила  Потягайло – головний лікар центральної районної лікарні.

Володимир Сінчук  – начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації , виступав перед присутніми з інформацією  про затвердження «Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки».

 Про створення тимчасової контрольної комісії районної радидля перевірки  раціонального та ефективного використання бюджетних коштів (державного, обласного та районного бюджетів), профінансованих на будівництво та ремонт об’єктівспільної комунальної власності громад району в 2016 році    розповідала  Світлана Сидорук   – депутат районної ради.

Також депутати проголосували за  затвердження «Програми підтримки Камінь-Каширської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини на 2016-2017 роки», з інформацією виступав  Юрій   Лук’янчук   – депутат районної ради.

 Про затвердження переліку доріг місцевого значення, ремонтні роботи на яких плануються реалізувати у 2017 році на умовах співфінаснування з місцевих бюджетів,     доповідав Олександр  Нікітчук   – начальник управління агропромислового розвитку, інвестицій,     економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.

 Про затвердження Положення Трудового архіву Камінь-Каширського району (нова редакція), інформував   Валерій Хитрик  – депутат районної ради.  Валерій Макарович доповів депутатам  про безкоштовну передачу матеріальних цінностей.  Також     про  про  виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань голові районної ради  Віктору Сусу та  про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань заступнику голови районної ради Сергію  Дмитруку.

Потім було озвучено  депутатські запити.